Tak přesně sem patří motto, moudro, pravda, nebo nějaký emovejžblecht. A proto, že jsem teď spokojený a nechci vylejvat svou duši, nic tu nebude!

Leden 2010

Hmm... No.

25. ledna 2010 v 0:58 | Adam
Tak zlo... Já si pořád říkám, že to tu nezruším, těm svejm deseti stálejm návštěvníkům už napíšu skoro vůbec. Momentálně je v přípravě vlastní web Gulag Bros, čímž bych blog definitivně pohřbil. Konečně bych něco dotáhl do konce... Takže zase zůstaneme u toho stereotypu, že já sem nahraju, co jsem vytvořil z noční nudy a pak se kotel času neozvu. Sí ja motofoko bič!


No to teda

9. ledna 2010 v 15:57 | Adam
Teda, že sem ještě někdo chodí je s podivem..... Já tu sám dlouho nebyl, neb já byl na lyžáku, a tam net nebyl, a i kdyby byl, mě je to jedno, já si tam jel od něj odpočinout. Zakoupil jsem nová sluchátka (KOSS PortaPro) a jsem spokojen. Jak říká Kompy "spočívám".

Pro ty co mě neznaji -- Kompy je ten kluk co vede Modrou čajovnu, kde jsem, když nejsem na intru, nebo zrovna nespím doma, nebo nejezdim na kole. Jinak se mam dobře -- díky za optání. Brzo se snad donutím, začít stříhat video z lyžáku, přece jsem tam s tou kamerou nešachoval zbytečně. To dá rozum.

No a trochu kultůry na závěr.