Tak přesně sem patří motto, moudro, pravda, nebo nějaký emovejžblecht. A proto, že jsem teď spokojený a nechci vylejvat svou duši, nic tu nebude!

Prosinec 2009

Tak zas dlouho nic....

30. prosince 2009 v 14:24 | Adam
A ono se neni čemu divit. Mám prázdniny, nemám na takový věci náladu, takže dneska to bude jen takové egocentrické konstatování -- Já mam novej notebook, a vy néé... Díky za pozornost. Po novym roce jedu na lyžák, pak zase budu aktivní.

Předem přeju šťastý Nový rok!

Šťavnaté a Veselnické...

24. prosince 2009 v 15:08 | Adam
Všem přeji Šťastné, Veselé a Em0TyWNí WaAHn0c€! I tomu klukovi, co ho nesnáším!


Již nejsem nemocen.

19. prosince 2009 v 0:06 | Adam
Tak mě ta prasečí chřipka nezabila, jak říkali na TV Nova. Stejně tak mi očkování proti sezóní chřipce průběh nezhoršilo, jak říkali na TV Nova, ale naopak byl lehčí. Opět jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že Nova je jen banda ignorantských kreténů. Nic proti, každej jsme nějakej, ale takoví lidé by ovšem neměli pracovat ve spravodajství.

No a taky napadl první sníh. Pěkné, přeci jenom budou vánoce na sněhu, pokud ta prozatimní pseudopokrývka ještě dosněží v něco většího.


Jak jsem dostal A1H1

12. prosince 2009 v 14:27 | Adam
Tak jsem dlouho nepsal. Neměl jsem čas, notebook, náladu, a poslední tejden mi bylo všelijak. Vzhledem k tomu, že proti chřipce jsem očkován, povídam: "Ta to nebude, to je caik. Do pátka to vydržim" V pátek k doktorovi, a ten zas povídá "No to je pravda, ale proti tý prasečí nejsi."

Fajn, mam prasečí. Bolí mě hlava, mam 39°C a tejden nesmim z pokoje. Počítač, televize (kterou v zásadě nesleduju, takže nic) a já. Na záchod chodím s rouškou. Ona ta prasečí asi nbude tak uplně fake, nebýt očkování na normální, nejsem dávno doma, ale ve špitále.