Tak přesně sem patří motto, moudro, pravda, nebo nějaký emovejžblecht. A proto, že jsem teď spokojený a nechci vylejvat svou duši, nic tu nebude!

Listopad 2009

Jak se má děda?

23. listopadu 2009 v 21:16 | Adam |  Tvorba
Děda, ten se má fajn.
Aby ne, taky je to superděda!

Když mu hůl sebereš,
třikrát běda!

Lesklá uplá kombinéza.
Plášť ve větru vlaje.

S červenou a prodyšnou,
kápí vichr si hraje.

Takže jen tak pro pořádek -- neberte mu hůl, nebo vás usmaží laserovým zrakem!

Jak intrák k netu přišel.

18. listopadu 2009 v 23:13 | Adam
Tak po několika hodinách bloumání se mi povedlo zprovoznit si na notebooku net. Zábava 'k pokukání' [čti: jak sviň] Ve finále jen stačilo změnit metodu připojení k síti z knetwork4 (ano, používám kde ;) ) na metodu s ifup a v nastavení hesla změnit heslo z 'Passphrase' na ASCII. Pak mi nemá bejt divný, že Windowsáci se pžipojují jedna báseň, a já s linuxem (openSuSE 11.2) pořád nic.

Pakliže tomu co jsem právě napsal nerozumíte, nebo vám to přijde nudné, nevěšte hlavu. Znamená to jen, že jste uplně normální. Stejně tak vás asi nebude zajímat, že jsem si již úspěšně ohackoval svojí novou Nokii e50. Tak snad aspoň Woodbin soucítí, a tak z toho bude mít radost

Trailsy.

14. listopadu 2009 v 20:47 | Adam
Nemohl jsem si nepovšimnout faktu, že když se vrátíte z návštěvy rodiny a chcete jít v půl devátý večer s čelovkou do lesa stavět traily, skončíte stejně jen u toho, že sedíte doma a posloucháte 'The Presidents', neb žádný z vašich (i bikerských) kamarádů vás nemá tak rád, aby šel s váma.

Kdo chce bejt můj novej kamarád, co by se mnou po nocích chodil stavět tratě?

-přihlášky zasílejte do diskuse, jestli zjistím že nemam žádný kamarády, namaluju si oči na černo, a podřežu se! WáÁzhŇ€!

Phoenix

8. listopadu 2009 v 16:54 | Adam
Tak jsem dokoukal NWDčka. Jsem fanatik, takže asi tak po pátý, a jako vždycky, zaujala mě část soundtracku. Jednak začátek s pohřbem, a jednak písnička '1901' o Phoenix. Tak tady je ta druhá:

Omluvte mě, chybí video, s ním se nedá vytvořit embed :(


NWD 10!

7. listopadu 2009 v 1:27 | Adam
Tak jsem zkouknul New World Disorder 10. Moc freeridu a málo streetu, a moc diska a málu punku. No a jinak to byla bomba, delší riders segmenty, který se mezi sebou prokládaj... Chybí mi tam akorát Jeff Lenosky. Vždycky nic, a teď se s Johnem Cowanem vypařili. Jinak Adam Hauck a spol. nechybí a opět předvádějí veci jako 360 table transfer revert a podobně! Dokonalé zakončení ságy!


Bludy psané z nudy.

2. listopadu 2009 v 1:34 | Adam
Byla jedna jednou,
máma od čtyř dětí.
Ta uklouzla na schodech,
vynášejíc smetí.

A v tu ránu svíce zhasla,
máma - v chodbě spala.
Bohužel však (pro ta dítka)
už se neprobrala.

Pokolení zbylé její,
samo rychle zvlčilo.
Houby, pozdě, bylo marné,
že v pasťáku skončilo.-- Mámy by se měly vyhýbat schodům!

Adam