Tak přesně sem patří motto, moudro, pravda, nebo nějaký emovejžblecht. A proto, že jsem teď spokojený a nechci vylejvat svou duši, nic tu nebude!

Srpen 2009

Jedu do Gulagu. Neplačte mé děti

31. srpna 2009 v 0:57 | Adam
Muhehehehe! Jedu umřít. Posledně jsem jen tak-tak přežil, tak mě posílaj zpátky.
Gulag Rulezz. No a abystě věděli do čeho jdu, tohle jsou fotky z první půli roku. O to nejlepší jsem přišel, budiž mé Nokii země lehká. Ale i tak:


NWD 10 TRAILER!

20. srpna 2009 v 18:22 | Adam
Hehe, já vim, jsem maniak. Vyšel trailer na New World Disorder 10 - Dust & Bones!


Suicide bomber!

18. srpna 2009 v 1:32 | Adam
Tak jsem jel na vejlet do kámena. Baterky sem do foťáku zapomněl doma, tak mam deset fotek, ani jednu svojí a rozbil sem si tam hubu. Vlastně uplně průměrný bikový výlet. Nebyl jsem sám, co se kutálel, poznávačka s místníma, milá slečna co tam s náma /se mnou, zbytek osazenstva je zřejmě asexuální/ poseděla, rozbitá brzda a tudíž závěrečný sjezd dolů do Děčína bez ní. Suicidal hell ride. Kluci mě naschvál táhli "zkratkou" mezi rodinejma domkama a smáli se tomu, že mám smrt v očích a jedu takovou kudlu. Kdo zná cestu z Ludvíkovic do Děčína, ví co to je za krpál. Víckrát to bez brzd nejedu. Na Kamenický jsem musel brzdit tak, že sem to zalomil u konečný doprava a setrvačností dojelk nemocnici. Konec řečí, víc ve fotkách.

/Sámoška, kam jsme šli po cestě pro pití. Ten regál, co vidíte napravo, to je veškeré zboží, co bylo k mání. Rumunská osada uprostřed ludvíkovic hadr./

čtěte víc ->


B!keCheck

16. srpna 2009 v 22:29 | Adam |  Novinky
Muhehehe!!! Co? Ne! Ještě jsem neumřel, právě sem se vrátil z pravé "vesnické zábavy". Ono to vesnická zábava původně byla. Pak se to zvrhlo v pogoparty, pivko patří na parket, kluci z FERITu jeli věci jako AC/DC, Blur, Pink Floyd..... No jo, po několika, více jak šesti hodinách nepřetržitého tance nemůžu chodit. No a maminka dovezla foťák......


A už není co dělat.

8. srpna 2009 v 13:22 | Adam
Prázdňyny v plném proudu, venku panuje vědro, že bysme ho mohli stáčet a prodávat němcům.... A neni co dělat. Všichni sou líný, vedro ničí psy a kočky, a jak něco ničí psy a kočky, tak to tuplem ničí i člověčinu. Já už mam suchý dřevo. Až se tatík vrátí ze Němec, hurá stavět rampy. Jenom nevim, kam že vlastně přídou. Ono je přirozeně škoda, hodit je někam, kde to nemá smysl. Musim něco vymyslet. Napadla mě chalupa. Mezi polem a chalupou je hezkej, dva metry a něco širokej pruh zeleně. Nevypadá špatně. No, co. Uvidí se. Takověj rádius, ten vždycky najde využití. No a protože tenhle článek byl evidentní nuda, přidám trochu inteligentního humoru.

Tak, děti, šupajděte do Tesca!