Tak přesně sem patří motto, moudro, pravda, nebo nějaký emovejžblecht. A proto, že jsem teď spokojený a nechci vylejvat svou duši, nic tu nebude!

Harry? Ááá... Ještě žije....

18. července 2009 v 23:09 | Adam |  Novinky
Tak sem viděl Harryho potera. Do Prahy jsme přijeli o hodinu později. V Lovosicích začali frézovat silnico, začalo mrholit, oni se na to vysrali a šli domů. Tohle, plus nedokončená dálnice a kopec kamionů, rovná se vražedná kombinace. A my ještě vyráželi později. V Palace jsme si koupili lupení na další představení a šli se courat.


Já od rána nejedl a těšil se na jedinný důstojný fast-food s umyvadlem vedle stolků a hojností pití, co hrdlo ráčí za 30 Kč. KFC v rekonstrukci. Trochu rozrušen jsem se otočil. McDolar. Né, tam mě nikdo nikdy nedostane, ani heverem. Na co tam sáhnou, to je sladký. Hamburger - sladký. Hranolky - sladký. Instantní cukrovka v prášku, dostává se mi glukemického záchvatu, jen to vidim. Martin zamířil do Burger kingu a já z povzdálí přihlížel. Obsluha se pohybovala, tvářila, pracovala a komunikovala jako z tipického filmů pojednávajícího o zamoření světa čímkoliv, co zombifikuje obyvatele. Za 120 Kč si martin odnesl Malou porci hranolek a cosi, co připomínalo cheese-burger. Hehe, supr vtip, to je mi kanada. Šel jsem dolů k vietnamcům. Nudle? Něco kolem 70Kč. S čím? S ničím kriste, prostě nudle. Nudel za 70. Vzpomenul jsem si na Tarantinův "Šejk za pět" a opravdu mě přešla chuť.

Harry Potter.... Potterománie.... A já byl zklamán, ne-li znechucen. Film se nepříliš podobal knižní předloze. Celý film se řeší VKVčka kdo, s kým, a jestli zezadu, nebo na pejska. Samozřejmě jsou všechny ty kecičky zaobaleny do jemného, sladkého těstíčka. Přece tam nebude kdejaká čuňačina, vidí to děti. Všechny akty související alespoň trochu s lidskými reprodukčními rituály byly hlavními aktéry filmu komentovány a klasifikovány jako "muckání". Slovo "Muckat" se ve filmu tentokrát vyskytlo vícakrát, než "Harry", "Voldemort", "Bradavice" nebo cokoliv jiného. Je to, jako by se v Pulp Fiction každých osmnáct sekund omýlal "hexakianoželeznatan tetradraselný" bez jakékoliv souvislosti s příběhem, jeho pointou, nebo vůbec smyslem věty. Oprostřed filmu pak následovala 15-ti minutová přestávka, po níž už nebyl děj tak plytký, ba i svižný a zábavný. Celý děj byl pak rozložen naprosto inkonzistentně a jinýmy slovy. Stálo to za hovno. Přijel jsem domů a sežral půl lednice.

Jo a jen tak mimochodem. Mam osazenej ten rám. Bomba. Akorát Zadní ráfek osazenej Maxxisem Minion DH 24x2,6 né a né projít rámem, na každý straně má jen cca 2 až 3 mm místa. Motocross.... Musim koupit Holly Roller, nebo tak něco.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DcHeaven DcHeaven | 18. července 2009 v 23:34 | Reagovat

[Smazaný komentář] "Hlasovala?" Já hlasovala? Hmm... To asi těžko. A nespamuj, taky nikoho neotravuju. Spam je špatný děti, Áno? Mažu!

2 DcHeaven DcHeaven | 18. července 2009 v 23:36 | Reagovat

Tak smazáno. Tímto bych chtěl říct, že nemam rád spamery a příspěvek Poslal na Spamreport. Baf.

3 Otaku Woodbin Otaku Woodbin | E-mail | Web | 19. července 2009 v 18:03 | Reagovat

Smrt spammerům!
Jo, kvalita Potterů klesá s každým dílem geometrickou řadou. Chudák, takhle trpět, proč ho radši už nezabili...
KFC je můj nový oblíbenec. Byl jsem v Praze na Patti Smith a dával jsem si tam večeři. Strips + longer. Mňamka, McShit je s tím naprosto nesrovnatelnej. A navíc mnohem levněji!!! No kurňa, nekupte to! :D Ale pekelně mě to prohnalo, myslím, že záchody v hudebním divadle Archa budou po mém střevním kataru a následné evakuaci trávicí soustavy ještě dlouho nepoužitlené :D

4 DcHeaven DcHeaven | 19. července 2009 v 18:07 | Reagovat

Hehe,ano.... :D Je to jako když přijedeš do Afriky a okamžitě se posereš.... Akorát tady to máš ze zmutovanejch kuřat, né z Gangy xD

5 Pan Bešťácký Pan Bešťácký | E-mail | 20. července 2009 v 17:08 | Reagovat

Kvalitni článek, dik za info. Jinak už se tešim až pojedem pojezdit:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.