Tak přesně sem patří motto, moudro, pravda, nebo nějaký emovejžblecht. A proto, že jsem teď spokojený a nechci vylejvat svou duši, nic tu nebude!

Červenec 2009

Co nového?

31. července 2009 v 0:54 | Adam
Nic. Pařba proběhlá, já žiji. Žije i Bednaj, ačkoliv přišel o fotťák, navzdory předpokladům se nepokusil o sebevraždu. Nebo o tom nevim. Je v Krkonoších, třeba tam z nedostatku moderních technologií skočil pod lavinu. Né že by tam teď nějaký byly, ale on je toho beztak schopen. Já snad půjdu zítra stevět. -- Rampy. Uvidím co se dá. Uvažuju nad spinou. Když bude dostatek materiálu. A když ne... No co, bude radiáč. Zatím nemam jasno, kde budou ty rampy stát, ale v nejhorším případě najdou smysl života ve skateparku v DC. Ideálně na nějákym mym trailsu. Ona ani na trailu se spinka neztratí.

Pařba.

24. července 2009 v 1:29 | Adam
Hehe, a je to tu. Zítra je Lan-Party. Tentokrát dvoudenní. Já objevil něco uplně úžasnýho "The Chicharones". To není muzika, to je boží. Po tý Lance v Bednajově altánu snad přijede kupec na rám a vidli. Pak doskládam za utržené money kolo, a bude hotovo. Konečně. No a já? Já ho nafotím a ukážu světu, neb z něj mám ra... Co? Eh.... No, dejme tomu že člověk v noci slýchá v bytě divné věci. Takové ty věci, co nikdy neslyšel. Je to přesně ten druh zvuku, který když slýcháte v noci ze sklepa, tak radši zabarikádujete dveře a pustíte tu kočku až ráno. Ale tenle zvuk, ten byl fakticky divnej... Kde jsem to skončil? Jo. Že mám z toho rámu radost. No a už tu dlouho nebyl žádný multimediální obsah, takže.....

takhle má vyadat dokument...

Harry? Ááá... Ještě žije....

18. července 2009 v 23:09 | Adam |  Novinky
Tak sem viděl Harryho potera. Do Prahy jsme přijeli o hodinu později. V Lovosicích začali frézovat silnico, začalo mrholit, oni se na to vysrali a šli domů. Tohle, plus nedokončená dálnice a kopec kamionů, rovná se vražedná kombinace. A my ještě vyráželi později. V Palace jsme si koupili lupení na další představení a šli se courat.

Jedu bloudit.

17. července 2009 v 11:46 | Adam
Vlastně účelně. Praha, matka všech měst. Bezva místo. Teda pokud tam nehodláte jet v pátek odpoledne, tak jako já. O prázdninách, v době kdy vypukla psychotická Pottrato-mánie. Podle toho co jsem četl si můžu připravit clicker na počítání magorů v pruhovanejch šálách. Za normálních okoloností bych se do takovejch Bradavic asi těžko vypravil. Nesnášim hektičnost a uspěchanost těchle měst. Spousty lidí, spousty aut a málo oxygenu. No a stejně tam jedu. Jedu si pro DMRko. Není na světě krásnější věci, než pár ocelových trubek posvařovaných k sobě, honosících se, mezi bikery, legendárním názvem a s tržní cenou osmnáctkrát větší, než výrobní. Člověk neplatí za rám. Člověk platí za to, že tím rámem je sidekick. Tak lovu zdar.

Já se... Nudim.

17. července 2009 v 2:32 | Adam
Teda... Nuda... Bezva věc. No našel sem na tubě video, keré považuju za něco úžasnýho. Nedává "nic" novýho, samej oldschool, ale skilly..... Miluju tě Jeffe Lenosky!

"Ty vole, oni ho ještě nezrušili ?"

16. července 2009 v 1:42 | Adam
Já nemám čas. Vlastně jo, všichni víme že jo, ale nemam na to náladu. Čajka byla pod vodou, všechno plavalo. Pomoc přátelům v nouzi -- jasná věc. Zapalceno sem dostal dřevem. Jakmile se vrátí Linux [čti: Jirka] z anglie, dojednam s pani Bednářovou [čti: Linuxovo mamča, pro ty co už teď ztratili přehled] nějaký místo v městě. Ona je škoda to stavět v Krásnym Lese, kam jezdim Já, jenom Já a zase JÁ. A co se týče toho blogu? Vlastně když nad tim uvažuju, proč já to nezrušim. Stejnak to čte jenom Woodbin.

Bednaj odjel i s foťákem do Englandu, fotek už se nedočkam. Koupil sem si DirtJumperku, Dvojka 07, v krásně hovnově hnědý barvě a v pátek jedu do Práglu pro kultovní DMR Sidekick To samý co tady, ale s posuvnejma patkama. A navíc v krásný polohovnově hnědý. Taková Laté barvička.

Koukam že mi něco rozhodilo layout blogu. Kurvafix, abych já si s tim zas hrál... No a odešla mi první Nokie. n90ka. Spousta kontaktů a fotek -- tááákhle šla do... Daruje někdo základku z n90ky?? Aha. Dyť on to nikdo nečte. Tak cíleně: Woode, nemáš MB z Nokie n90? Jo a moj pes má Facebook. Já nejsem buzna, ale můj pes je vlastně fena a je tuze cool.

Jo a málem bych zapomněl -- pro ty co neviděli klip a neslyšeli "Scooter - Hyper Hyper" -- Zkoukněte to dřív, než:
Yahoo